Narozeniny v Laa an der Thaya

Narozeniny v Laa an der Thaya

           Budete slavit narozeniny??? Co takhle je oslavit v termálech? Pokud se Vám to zdá jako dobrý nápad, zajeďte si do Rakouska do Laa an der Thaya. Strávite příjemný den v lázních a nebude Vás to stát ani euro. V termálních lázních Laa  máte v den svých narozenin vstupné zdarma, a to včetně vstupu do Saunaworldu. Osobně jsem si to před nedávnem vyzkoušel.

            Po příchodu do lázní oznámíte recepční na pokladně, že máte dnes narozeniny a ta Vám po ověření data Vašeho narození, (ukážete občanský průkaz) popřeje všechno nejlepší k narozeninám a předá dopis od ředitele lázní. V dopise je napsáno, že Vám přejí všechno nejlepší k narozeninám a že si váží toho, že jste se rozhodli narozeninový den strávit právě v Laa.

            Tedy pokud se blíží datum Vašich narozenin, rozhodně si naplánujte volný den a můžete si nadělit krásný den v termálních lázních Laa an der Thaya.

 

Označeno s:
Označeno v Termály Rakousko
Jeden komentář “Narozeniny v Laa an der Thaya
  1. Otakar Hanzal napsal:

    Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli ještě platí Nabídka Narozenin v měsíci Duben vstup ZDARMA k 35 Let do Terminálních Lázni Laa and Thaya. Díky za odpověd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Anabolické suplementy a legální anabolika