Sdílejte

[nggallery id=4]Pokud se chystáte do Laa a jste milovník sauny, páry a relaxace, tak Vám mohu jedině doporučit koupit si celodenní vstupné do lázní a připlatit si 6,50 eur na osobu za celodenní vstup do Saunového světa. Vstup je jednoduchý, projdete přes turniket pomocí čipu, který dostanete při vstupu do lázní a zaplatíte až při odchodu z lázní.

Po celém komplexu se v rámci pravidel sauny pohybujete bez plavek, uprostřed je odpočinkový termální bazének přibližně pro dvacet lidí, takže kdo si chce užívat sauny a zároveň termální vody nemusí nikam přebíhat.

 

Finská sauna ve srubu s procedurami:

Užijte si klid a relaxaci v dvoupodlažní finské sauně na více než 50 m². Nejdříve se pár minutek prohřejete v sauně, aby se Vám pěkně roztáhly póry, potom vyjdete ven a zaměstnanec lázní Vám dá buď speciální sůl, med, kozí máslo, konopné mléko, nebo jogurt. Tím se namažete a jdete zpět do sauny asi na deset minut. Potom sprcha bazének, a pokožka je jako vyměněná.

 

Čas a druh procedury je napsán na nástěnce u bazénku.

Teplota: 90 ° – 100 °
Vlhkost: 10%
Doporučená doba pobytu: 8 – 15 minut
Kapacita: 40 osob

 

Hradní sauna:

je typická sauna finská sauna. Saunová kamna jsou ve tvaru hradu a jsou určeny speciálně na polévání ledem, což následně zvedne vlhkost a pobyt v takové sauně je neskutečným zážitkem. Většinou se procedury chopí nějaký pravidelný štamgast, nejdříve saunu lehce vyvětrá, aby bylo dostatek čerstvého vzduchu, potom na rozpálená kamna hodí pár naběraček ledu a ručníkem začne vířit vzduch, kdo sedí úplně nahoře, tak si dejte pozor na uši, protože to docela pálí. Nicméně je to neskutečný zážitek

 

Teplota: 90 °
Vlhkost: 10%
Doporučená doba pobytu: 8-10 minut
Kapacita: 23 lidí

Královská parní lázeň:

Klasická parní sauna v krásném prostředí z přírodního kamene s vodotrysky a sprchami, zaručují úžasný pobyt v parní lázni. Osmiboká kašna uprostřed areálu, lomené oblouky a ozdoby, zde máte pocit, jako by člověk byl v jiné době.
Teplota: 46 °
Vlhkost: 100%
Doporučená doba pobytu: 10 – 20 minut
Kapacita: 25 osob

Solná parní lázeň:

Slaný, horký vzduch se velmi příjemně inhaluje. Sůl je jemně rozptýlena spolu s párou a šíří se po celé kabině.
Teplota: 46 °
Vlhkost: 100%
Doporučená doba pobytu: 8 – 15 minut
Kapacita: 25 osob

Aroma chrám

Parní sauna v antickém stylu, kde se budete cítit jako v pohádce, užijte si světelná kouzla, hudbu a různé vůně
Teplota: 34 °
Vlhkost: 45%
Doporučená doba pobytu: 30 minut
Kapacita: 10 osob