Sdílejte

Termály Bukovina

Termály Bukovina jsou celoročně otevřené termály disponující termální vodou od 30 do 38°C. Komplex tvoří jak bazény venkovní, tak vnitřní, dále vířivky, saunový a wellness svět. Termální voda obsahuje 28 minerálů a má blahodárný účinek zejména na pokožku, zmírňuje podráždění a pomáhá léčit rány a záněty.

Proč vyrazit do termálů „Termy Bukovina“?

Lázně jsme navštívili za pěkného letního počasí. Bazénů jak vnitřních, tak venkovních bylo dostatek, voda v bazénech příjemně teplá, až horká. Většina bazénů je relaxačních, ale oproti např. maďarským lázním nedisponují tolika plochami na sezení. Co se týká prostorů kolem komplexu, tak těch není moc. Jde o moderní areál, který ač je zasazen do krásného prostředí, tak nemá v podstatě žádnou travnatou plochu, která mně osobně v teplém počasí chyběla. Na druhou stranu bylo k dispozici dostatek lehátek a dostatek prostoru vevnitř v areálu, což určitě oceníte v případě špatného počasí. A proč vyrazit do termálů Bukovina? Za mě jsou to příjemné termály pro chmurné dny.

Zábava

Termály mají ve vnitřním areálu příjemný dětský vodní koutek. Pro větší děti je k dispozici velká skluzavka a dva tobogány. Skluzavky spojují vnitřní bazén s vnějším chladnějším bazénem.

Základní ceník (ceny v Kč k dubnu 2018)

Ceník naleznete na stránkách termálů Bukovina. Ceny se liší zejména v hlavní a vedlejší sezóně. V rámci pobytu je možné zakoupit lístek 2 v 1, a to pobyt v termálních lázních a lanovkou tam a zpět na horu Gubalówka.

 

Občerstvení a ceny

Restaurace “NA WIYRCHU” – restaurace disponuje širokou škálou pokrmů, včetně vegetariánských. Dále nabízí domácí koktejly, sezonní nápoje, široký výběr místního piva. Ze sladkého jsou to koláče, zákusky, zmrzlina. Jídlo je na váhu, platíte až při odchodu, vše se účtuje na čip (náramkové hodinky).

 

V létě je k dispozici stánek s rychlým občerstvením, kde naleznete typické rychlovky, jako jsou hamburgery, „zapékanky“, hranolky atd.

Cafe Bukovina – kavárna, cukrárna